250 lat teatru publicznego w Polsce
powrót do listy

Projekty

Promesa 2015

TEATR 2015 – PROMESA:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło program "Teatr 2015 - Promesa" w dwóch priorytetach "250-lecie teatru publicznego w Polsce. Edukacja teatralna i promocja teatru" oraz "Tadeusz Kantor". 

TEATR 2015 – PROMESA: 
250-LECIE TEATRU PUBLICZNEGO W POLSCE. EDUKACJA TEATRALNA I PROMOCJA TEATRU

Celem priorytetu było zwrócenie uwagi na skalę i znaczenie publicznego mecenatu nad kulturą w Polsce, poprzez wspieranie działań o charakterze artystycznym, edukacyjnym, naukowym, popularyzacyjnym i wydawniczym, korespondujących z tradycją i osiągnięciami polskiego teatru oraz poszerzających jego oddziaływanie.

TEATR 2015 – PROMESA:
TADEUSZ KANTOR

Celem priorytetu było zwrócenie uwagi na znaczenie twórczości i postaci Tadeusza Kantora dla kultury współczesnej oraz poszukiwanie i wspieranie inicjatyw, inspirowanych jego sztuką i biografią, w tym postrzegających jego postać w kontekście historycznym i artystycznym XX wieku.

Wszystkie spektakle i projekty w ramach programu "Teatr 2015 - Promesa" umieszczone były w kalendarzu

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.